Fotowoltaika dla domu oraz firm INFORMACJE OGÓLNE

DIVERDA świadczy usługi w zakresie wykonywania innowacyjnych systemów instalacji fotowoltaicznych, mikroinstalacji do 150 kW bez pozwolenia na budowę, instalacji o dowolnej mocy z pozwoleniem na budowę oraz farm fotowoltaicznych o różnej mocy MW na terenie całej Europy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży projektujemy oraz wykonujemy najnowocześniejsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb Klienta. Posiadamy szeroki wybór asortymentu materiałów instalacyjnych, urządzeń oraz pełen zakres usług doradczych, projektowych oraz serwisowych.

Fotowoltaika jest to rodzaj technologii, umożliwiający produkcję energii elektrycznej ze światła słonecznego. Wykorzystuje ona niesamowity potencjał energii słonecznej poprzez proces przemiany światła słonecznego na energię elektryczną, następujący w ogniwach fotowoltaicznych. Energia słoneczna stanowi jeden z największych zasobów energii odnawialnej, możliwej do ponownego wykorzystania. W czasie jednej godziny ze słońca do ziemi dochodzi więcej energii, niż wszyscy ludzie na całym świecie wykorzystują w czasie jednego roku.

DIVERDA oferuje instalacje fotowoltaiczne  do wytwarzania energii elektrycznej o dowolnej mocy dla osób fizycznych, firm, różnych instytucji i rolników

 BUDUJEMY FARMY FOTOWOLTAICZNE NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

Specjalizujemy się w branży odnawialnych źródeł energii oferujemy kompleksowe usługi klientów. Pakiet naszych usług to: projekt, finansowanie i montaż farm fotowoltaicznych, solarnych. Nasze działania są poparte doświadczeniem i profesjonalizmem fachowców i wysoką jakością elementów instalacji fotowoltaicznych, modułów fotowoltaicznych, inwerterów itd.

Farmy fotowoltaiczne to idealny sposób na zieloną tanią energię. 

Naszą podstawową usługą jest projekt i montaż elektrowni słonecznych wykonywanych na podzespołach renomowanych producentów. na najwyższej jakości komponentach europejskich producentów.

Oferujemy zestawy fotowoltaiczne sprawdzonych i renomowanych producentów.

Inwestycja w fotowoltaikę przy odpowiedniej konfiguracji spłaca się po kilku latach.

Przygotowujemy zestawy zgodnie z zapotrzebowaniem każdego klienta.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

TEL. +48 603 722 811